In het weekend van 28 en 29 januari was de kunstijsbaan Breda het toneel an het Gewestelijk Kampioenschap allround en het GAK 3 en 5 km. Natuurlijk waren er veel schaatsers van onze vereniging en schaatsers die bij ons mee trainen aan deelgenomen.

Dames Neo

Bij de dames Neo’s hebben Meike Wagenaars (2e plaats) en Yara van Klaveren (3e plaats) gestreden bij de GAK 3 km. Yara reed een dik PR op haar afstand: 5:37.45.

Heren Neo

Thomas Ros werd 3e bij de heren Neo senioren, waarbij hij een mooie race moest vechten om zijn directe tegenstander achter zich te houden. Jarno de Laat werd 6e.

Dames Masters

Bij de dames Masters waren Gerita Smallegoor en Patty van Hoorn de enige deelnemers. Zij streden onderling om de eerste plek. Dat werd Patty, waardoor Gerita 2e werd.

Heren Masters

Bij de heren verscheen een groeter groep aan de start: 13 deelnemers. Zij lieten mooie en spannende tweestrijden zien.

Hierbij waren Pieter Pennings, Johan Sweep, Peter van Horen en André van Staalduinen de rijders namens Ballangrud.

Herbert Boender en Ed Blok (beide lid van De Striene, maar bij onze groep trainend) waren ook van de partij.

Masters klassement heren

Herbert: 3e plaats

Pieter Pennings: 5e

Johan Sweep: 6e

Peter van Horen: 8e

André van Staalduinen: 11e

Ed Blok: 12e

Gefeliciteerd allemaal!

Hartelijk dank aan onze starter Jan van Evelingen.

verslag en foto’s: Herman van Heteren

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *