De Enschedese ijsbaan was op 8 en 9 februari de arena voor het Nederlands Kampioenschap Masters. En natuurlijk was SV Ballangrud van de partij!

We reisden af met vijf schaatsers plus coach en supporters (fotograaf en materiaalman).

Coach Herman

Ballangrud-deelnemers waren Noor van der Ster, Patty van Hoorn, Gerita Smallegoor, Pieter den Dunnen en Koos Plak. Ze hadden in Enschede een goede ijsvloer geprepareerd, echt mooi glad wedstrijdijs. Dus dat beloofde wat!

Op de eerste dag werden de 500 meter en 1500 gereden en op de tweede dag de 1000 en voor wie zich hadden geplaatst ook de 3000 meter. Er waren prijzen te winnen voor de afstanden en prijzen voor het eindklassement.

Afstandsprijzen

Noor en Pieter gingen naar huis met afstandsmedailles op de afstande:

Noor won de 3e prijs op de 500 meter én was 3e op de 1500 meter en stond op het podium als nummer 3 op de 3000 meter in de categorie Dames 70.

Noor

 

Pieter werd 2e op de 1500 meter en 3e op de 3000 meter in (Heren 75).

Pieter

Klassementsresultaten

In het eindklassement bij de dames is Patty 6e geworden bij de dames 50; Gerita 5e bij de dames 55 en Noor 4e bij de dames 70.

Patty

Gerita

In het eindklassement bij de heren is Koos als 6e geëindigd en Pieter als 5e.

Koos

Hartelijk gefeliciteerd allemaal, echt supergoed gedaan!

Het waren weer twee sportieve, mooie en gezellige dagen!

Door: Herman van Heteren (coach)

Foto’s: Leon ’t Hooft 

 

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *